U tijeku je natječaj za radno mejsto “VODITELJ POSLOVANJA” u Korčuli. U nastavku pogledajte detalje.

  • Prijave na e-mail: info@stupe.hr

VODITELJ POSLOVANJA OBJEKTA (m/ž) – PANSION CONFORT B&B – 1 djelatnik

Opis posla:
– vodi kompletno poslovanje B&B Hotela Pansiona, odnosi s gostima i osobljem,
– vodi brigu o zadovoljstvu gostiju i nalazi načine da ispuni njihove zahtjeve,
– organizira rad kompletnog osoblja
– vodi brigu i održava prodajne kanale objekta (direktna prodaja, internet prodaja, odnos s agencijama),
– gostima pruža informacije o uslugama objekta i partnera kao i upute vezane za boravak i razgledavanje
– vodi brigu o poslovanju s partnerima pružatelima ostalih usluga i dobavljačima,
– pruža punu potporu gostima za vrijeme boravka u objektu

Uvjeti:
– obrazovanje/stručna osposobljenost/kvalifikacija za obavljanje traženih poslova
– poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
– SSS / VSS turističkog smjera
– osoba sa minimalno 12 mjeseci radnog iskustva u hotelima više kategorije
– odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu , prednost poznavanja drugog svjetskog jezika

Što nudimo:

-atraktivna primanja, bonus shema sudjelovanje u dobiti objekta
– smještaj i 2 obroka (ručak/večera) osigurani
– plaćene putne troškove (ukoliko radnik putuje na posao)

Vrsta zaposlenja: stalno zaposlenje

Prednost imaju osobe s prebivalištem na području Grada Korčule

UVJETI

Traženo iskustvo osobljaIskustvo do godinu dana
Educiranost osobljaKvalificirana osoba
Potrebna vozačka dozvolaNije potrebna
Znanje stranih jezikaEngleski, poželja drugi svjetski jezik
Dodatna znanja i vještineRačunalna pismenost Word, Excel, Web, Programi potpore u prodaji, Komunikacijske sposobnosti, spremnost na timski rada, savjesnost i točnost.

OSTALO

Osiguranost smještajaSmještaj osiguran po potrebi
Naknada za prijevozDA
HranarinaDA